.
Genel Müdür’ün Mesajı

Genel Müdür’ün Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,
 
DE Bilişim Hizmetleri A.Ş. olarak yola çıktığımız Kasım 2017’de heyacan ve beklentilerimizi saklayamadık. Çalışanlarımız ve siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte bir dönüşüm yaşadık. 
 
Çok uzun süre KoçSistem, arkasından Meteksan Sistem, Oyak Teknoloji ve 6a Bilişim’deki başarı ve güven dolu birikimlerimizi Kasım 2017’de DE Bilişim’e taşıdık. Birlikte bu değişimi başarıp hizmetlerimizi devam ettirebilmenin haklı gururunu ve heyecanını siz değerli müşterilerimiz ile paylaştık.  
 
Ülkemize ve müşterilerimize hizmete, DE Bilişim olarak Kasım 2017’de başladık, ama gerçek anlamda iş hayatımızın 27. yılındayız. Buradan bakınca da çok uzun süre olmuş, bayağı bir yol almışız gibi duruyor. Bu 27 yıllık maratonun sonunda bilişim hizmetleri alanında üst düzey mühendis, tekniker ve teknisyen ekibimiz, tedarikçilerimiz, servislerimiz ve başlarında çok tecrübeli ve deneyimli yönetim kadromuz ile birlikte içinde bulunduğumuz 2022 yılında  400'ü aşkın kişiyi bir araya getirdik. 
 
İşte bu kapsamda, artık ihtiyaçlarınızı destekleyen, çağrılarınıza cevap veren, sorunlarınızı proaktif bir şekilde çözen ve başarısız olan donanımın yerine anında başarılı bir donanım konumlandırarak işinizi kesintiye uğratmadan sürdürmenizi sağlayan, güvenilir bilişim hizmeti sunan bir partneriniz var. Siz de işlerinize odaklanırken, yolun büyük bir kısmını onunla beraber yürüyecek ve asla gitmesine izin vermeyeceksiniz. 
 
Değişimi bir iş akışı olarak gören DE Bilişim ekibi, 2022 yılına girerken, 4 yılını dolduran web sayfamızı yeni yüzü ile değiştirdi. Bu değişim ile ilerlemeye, gelişmeye ve büyümeye sizlerle birlikte devam ediyoruz.
 
Sahip olduğumuz tek sermayemiz insan kaynağımızdır ilkesinden hareketle, DE Bilişim vermiş olduğu hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, insana yatırım yapmakta, onları teşvik etmekte, onlara hakları olan kazancı sağlamakta ve çalışanlarının ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmaktadır.
 
Müşterilerimizin vermiş olduğumuz hizmetlerle orantılı olarak başarıya ulaştıklarını, gelirlerinin yükseldiğini ve giderlerinin düştüğünü duymayı seviyoruz. Müşterilerimiz büyüdükçe işlerimizin de onlarla birlikte büyüyeceğini biliyoruz. 
 
A. Devrim ÖZTÜRK
Genel Müdür

DE Bilişim Hizmetleri A.Ş. olarak yola çıktığımız Kasım 2017’de heyacan ve beklentilerimizi saklayamadık. Çalışanlarımız ve siz değerli iş ortaklarımız ile birlikte bir dönüşüm yaşadık.

image