.
Yaygın Servis Hizmeti

Yaygın Servis Hizmeti

DE Bilişim yurdumuzun dörtbir köşesinde her müşterisine kolaylıkla ulaşmakta ve yerinde bilişim sistemlerinin bakım onarım kurulum ve entegrasyon hizmetlerini yerine getirmektedir. Merkez ve taşra depolarındaki yedek parçaları 7x24 müşterilerin sorunlarına ve lokasyonlarına uygun olarak sevk ve idare etmektedir. 
 
Yüksek hareket ve planlama gücüne sahip yardım masası ekipleri Türkiye’nin heryerinde bulunan teknisyenlerimize yerinde hizmet sunmaları için görev ataması yapabilmektedir. Teknisyenlerimiz tam donanımlı ve yedek parça stoklu araçları ile her lokasyona kolaylıkla ulaşabilmekte ve yerinde teknik destek hizmeti sunabilmektedir. DE Bilişim kesintisiz hizmetlerin devam edebilmesi için gerektiğinde kritik lokasyonlarda depolarımızdan bağımsız yedek parça stoğu tutulabilmektedir.
 
DE Bilişim yaygın yerinde donanım desteği hizmeti kapsamında yüksek kalitede uzmanlık desteği sağlayarak müşterilerine ait sistemlerin sürekliliğine ve verimli çalışmasına imkan tanır. Önceden tanımlanmış hizmet sürelerine göre hızlı ve yüksek kaliteli servis hizmetlerimizle tanışmanızı öneriyoruz.
 

 Merkez ve taşra depolarındaki yedek parçaları 7x24 müşterilerin sorunlarına ve lokasyonlarına uygun olarak sevk ve idare etmektedir. 

image